Tüm Kategoriler
Sepetiniz
Açılışa Özel Ücretsiz Teslimat

Sıkca Sorulan Sorular

Ürünlerimiz, Karacabey’in Okçular ve Yeşildere köylerinde bulunan tarlalarımızda özenle yetiştirilmektedir. Doğal ve sürdürülebilir tarım yöntemleri kullanarak en taze ve kaliteli meyve ve sebzeleri sunmayı amaçlıyoruz.
Ürünlerimiz, hasat edildikten sonra soğuk zincir sistemiyle korunarak özenle paketlenir. Kendi soğutucu araçlarımızla en kısa sürede size ulaştırılmak üzere sevk edilmektedir.
Yaban mersini için şimdilik kendi soğutuculu araçlarımızla sadece Istanbul içinde teslimat yapmaktadır. Istanbul içinde teslimat yapılmayan bölgeler; Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Kilyos ve çevresindeki köyler, Şile (Köyler Bölgesi), Beykoz Karadeniz yakası köyleri; Öğümce, Riva, Zerzevatçı, Akbaba, Elmalı, Örnekköy Soğuk zincir gerektirmeyen kargo ile gönderebileceğimiz ürünler ise tüm Türkiye'ye gönderim yapılmaktadır.
Siparişleriniz ortalama 3 gün içinde teslim edilmektedir. Teslimat süresi, bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
Ürünlerimiz, tarladan sofranıza gelene kadar soğuk zincir sistemi ile korunmakta ve bu sayede tazeliğini ve besin değerini muhafaza etmektedir. Hızlı teslimatımız sayesinde ürünlerimiz size en taze haliyle ulaşır.

Misifarm.com' dan almak istediğiniz ürünü veya ürünleri "Sepete At" butonuna tıklayarak siparişiniz listenize ekleyiniz ve "Kasaya Git" butonuna tıklayınız.

Hemen almak istiyorum bölümünde "Tamam" butonuna basınız. Karşınıza Kişisel bilgileriniz ve teslimat adresiniz gelecektir, bunları eksiksiz doldurup ödeme seçeneğinden size uygun olanı seçerek devam butonuna basınız

Siparişinizin kargo bilgilerinin seçim ekranı ve ödeme seçenekleri çıkacaktır. Seçimlerinizi yaptıktan sonra devam butonuna basınız.

Sipariş detayları bölümünde siparişiniz ile ilgili bütün detayları görebilirsiniz. Siparişinizde herhangi bir hata yoksa ve eksiksiz ise siparişi onayladığınızda size siparişlerinizi takip etmeniz için sipariş numarası verilecektir ve sipariş işleminiz tamamlanmış olacaktır.Misifarm.com sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Rapidssl sertifikalı Misifarm.com internet sitesinde alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler Rapidssl tarafından 128 / 256 Bit ŞİFRELEME ile (SSL, Secure Sockets Layer) şifrelenip sorgulanmaktadır. Kartla ilgili hiçbir bilgiye üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.Misifarm.com sitemizden almak istediğiniz ürünleri kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır. Sitemizden kredi kartı ile IYZICO güvencesiyle online alışveriş yapabilirsiniz.


Misifarm.com online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir.


Siparişleriniz, banka ya da  Kredi Kartı Güvenlik Birimi gerekli durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşamaz ise, siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile iptal edebilmektedir.

Sipariş iptali ile ilgili bilgiler, sipariş sahibinin üyeliğinde kayıtlı e-mail adresine gönderilir.

Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için 

Bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.


Misifarm.com 'dan Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,

- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,

- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,

- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,

- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,

- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,

- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Misifarm.com'da teslimat sırasında ödeme alamıyoruz.


Müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini sağlamak amacı ile, sadece kredi kartı siparişleri için banka onayı gerekmektedir.Onay süreci aşağıdaki şekilde işlemektedir:

“ Kredi kartları güvenlik birimi müşterilerimize, gerekli durumlarda bankada kayıtlı kişisel bilgilerinde bulunan sabit telefon numaralarından ulaşarak, siparişleri ile ilgili onayı alır ve bize iletir.

Banka tarafından sipariş onayı sistemimize düştüğünde, siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilir.

2 Günü aşkın sürede onay alamayan siparişlerde banka, müşterimize kendi sistemlerinde kayıtlı sabit telefon numaralarından ulaşamamıştır ve müşterimizin bankadaki kişisel bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.” ” 

Bu süreç içerisinde siparişiniz için bankadan tarafımıza halen onay verilmediğinden, sizden bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi ve bankanın kredi kartı güvenlik birimine, size en kısa sürede ulaşabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi rica ederiz.


Misifarm.com'dan vermiş olduğunuz siparişlerinizde yaban mersinlerimiz kendi soğutuculu araçlarımızla teslim edilmektedir. Geri kalan ürünler ise Yurtiçi Kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.


Misifarm.com sitemizden vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben ortalama 3 iş günü içinde sizlere ulaşacaktır. Cuma günü saat 13:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak banka onayını takip eden 3 iş günü içinde size ulaşacaktır.

Verdiğiniz siparişlerde nadiren de olsa stokta olmama durumu olabilir. Bu durumda e-mail yoluyla sizlere bilgi verilecektir, bir sonraki hasat ile birlikte siparişiniz en kısa sürede sizlere ulașacaktır.


Bu durumda +90 (537) 473 65 23 no lu telefonlardan veya misidestek@misifarm.com adresiyle müşteri hizmetleri ile iletișim kurarak gelmeyen ürününüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecek ve eksik geldiği tespit edilen ürün tarafınıza gönderilecektir.


Müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir. Satın aldığınız ürünün hasarlı veya yanlış olması durumunda, lütfen teslimat tarihinden itibaren 24 saat içinde misidestek@misifarm.com e-maili üzerinden hasarlı ürünün fotoğrafını göndererek bizimle iletişime geçin. Durumu inceleyerek en kısa sürede size yeni bir ürün gönderimi yapacak veya para iadesi sağlayacağız.


Siparişiniz iptal edildikten sonra para iadesi işlemi ilgili birimimiz tarafından yapılacak olup, hesabınıza en kısa zamanda yansıyacaktır. Ancak, bankaların hesaplara aktarım tarihleri farklı olduğundan hesabınıza ne zaman yansıyacağı konusunda ilgili bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.


Siparişinizi iptal etmek için lütfen mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Siparişiniz henüz işleme alınmamışsa, iptal talebinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. İşleme alınmış veya gönderilmiş siparişler için iptal prosedürümüz hakkında daha fazla bilgi almak için İletişim sayfamızı ziyaret edebilir veya doğrudan 0537 473 65 23 numarasını arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Siparişiniz iptal edildikten sonra bize bildireceğiniz hesap numarasına ürün bedeli ilgili birimimiz tarafından hemen yansıtılacaktır.